winnica

Leśny Zakątek

Mała rodzinna winnica, trochę na uboczu ale z potencjałem do wspaniałych win tworzonych z pietyzmem na każdym etapie produkcji.

napisz do nas!
kilka słów
O winnicy

Winnica Leśny Zakątek położona w Lesie Stockim to małe ale ambitne rodzinne przedsięwzięcie, w którym uprawiane są szlachetne szczepy winorośli: Pinot Noir Précoce i Pinot Gris. Te niezwykle wymagające i trudne w uprawie szczepy dzięki włożonemu wysiłkowi dają wspaniałe wina.

Winnica oferuje degustacje na których można skosztować delikatnych win wytrawnych oraz bogatych w aromaty win słodkich uzyskanych metodą podsuszania na słomie. Zwiedzanie naszej winnicy i winiarni to przyjemny i łatwy sposób na odkrywanie i poznawanie tajników tworzenia wina, które zaczynają się już na etapie uprawy winorośli.

Dzięki położeniu lekko na uboczu, w otoczeniu lasu i wąwozów Winnica Leśny Zakątek to wspaniałe miejsce nie tylko dla pasjonatów wina ale również dla poszukujących ciszy, i spokoju na łonie natury.

nasza
Oferta
zakup wina
zwiedzanie winnicy
degustacje
prosimy o telefon przed przyjazdem!
Pinot Noir Précoce

rocznik: 2020
szczep: Pinot Noir Précoce
kategoria: wytrawne
rodzaj wina: czerwone

Pinot Gris

rocznik: 2020
szczep: Pinot Gris
kategoria: wytrawne
rodzaj wina: białe

Pinot Gris

rocznik: 2021
szczep: Pinot Gris
kategoria: wytrawne
rodzaj wina: białe

Pinot Noir Précoce

rocznik: 2022
szczep: Pinot Noir Précoce
kategoria: słodkie
rodzaj wina: czerwone

Pinot Gris

rocznik: 2022
szczep: Pinot Gris
kategoria: słodkie
rodzaj wina: białe

Szukasz noclegu?

Sprawdź proponowane przez nas gospodarstwa agroturystyczne, które znajdują się nieopodal winnicy.

Agroturystyka W Dolinie Stawów

Szukacie Państwo miejsca z dala od wielkomiejskiego gwaru, pragniecie ciszy i spokoju? To właśnie u nas można spędzić wakacje, urlop czy ferie. Gospodarstwo Agroturystyczne „W Dolinie Stawów” to urokliwy zakątek we wschodniej części Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, obszaru o zróżnicowanym krajobrazie i ukształtowaniu terenu, z malowniczymi wąwozami lessowymi i licznymi zabytkami.

przejdź na stronę agroturystyki
Agroturystyka Pod Jabłonią

Gospodarstwo położone na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego w urokliwej miejscowości Celejów. W samodzielnym budynku otoczonym sadem jabłoniowym znajduje się 5 komfortowych pokoi z łazienkami i oddzielnymi wejściami, wyposażona kuchnia, duża sala jadalno – rekreacyjna i dwa tarasy. Jeden z pokoi oraz cały parter obiektu przystosowane są do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na zewnątrz przygotowano specjalną…

przejdź na stronę agroturystyki
Kontakt

poniedziałek – piątek: 16.00-20.00
sobota – niedziela 12.00-20.00

obsługiwane płatności: gotówka, BLIK

Las Stocki 83,
24-120 Kazimierz Dolny

Sprzedaż wina i degustacje:
Andrzej Czerniak tel. 604174661